Teraz jest 2019-07-24, 06:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-01-14, 19:23 

Plugin ktory dodaje do wyszukiwarek w prawym gornym roku Firefox'a wyszukiwarke DICT.

Oto link:
http://www.megaupload.com/?d=ZCI2AP6Y

Przydatne?

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-14, 21:52 

swietny. czy ten plugin jest Twojego autorstwa?

voila:
Obrazek

:D

PostNapisane: 2006-01-14, 22:08 

coft napisał(a):
Plugin ktory dodaje do wyszukiwarek w prawym gornym roku Firefox'a wyszukiwarke DICT.
[...]
Przydatne?

Z pewnością, tylko... to już jest dawno zrobione... Nie ma to jak czasem sobie powyważać otwarte drzwi... :D

MPS napisał(a):
swietny.

Się obudził... :P ;)

Pozdr,
GZ

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-15, 02:49 

sie obudzil, bo nie mozna wiedziec wszystkiego :]
sie obudzil, bo nie szuka co rano w google nowych pluginow do firefoxa :D
sie obudzil, bo uzywa opery zdecydowanie czesciej niz ffa :P

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-15, 12:47 

Się obudził, bo na tym forum i w tym dziale były już conajmniej 2 wątki na ten temat, na stronie głównej słownika, w "Niusach" też chyba o tym było...
Ale to trzeba więcej czytać a mniej pisać... ;)

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-15, 15:34 

Wydaje mi sie ; P

Ze prezentuje calkiem spora czesc z grona osob kozystajacych z DICT, tych osob ktore korzystaja jedynie ze slownika na stronie glownej. Nie mialem nic wspolnego ze spolecznoscia DICT, z forum, newsaim. Jestem jedynie uzytkownikiem slownika. Jezeli sa tacy ludzie jak ja, ktorych nie interesuje forum itp, chca tylko znalesc odpowiednie tlumaczenie wyrazu, to mozna ulatwic im zycie podajac link do pluginu na stronie glownej (najlepiej w widocznym miejscu), a nie fowaryzowac osob ktorzy udzielajacych sie jakos, piszac chociazby na forum. Chyba, ze takie macie zalozenia (nie mnie to osoadzac jak to powinno byc).

I tak jako ten zwykly uztkownik (uzyszkodnik) doszedlem do wniosku, ze skoro nie ma na stronie glowenj takiego linku albo informacji w dosyc widocznym miejscu to nie ma czegos takiego, poniewaz wydalo mi sie logicznym ze jesli by istniala taka rzecz to byla by ona jako udogodnienie silnie propagowana.

Przepraszam, ze wyrzadzilem komus krzywde, a sadze, ze tak sie stalo po tonie wypowiedzi GZ. Gdybym wiedzial ze istnieje juz taki plugin nie pisal bym tego topiku, a napisal bym maila do webmastera w ktorym zaproponowalbym umieszczenie linku do pluginu w widocznym miejscu.

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-15, 16:27 

GZ: easy... znasz kogos kto czyta kazdy topik od powstania forum? i dont (no, moze thomas ;) hehehe)

coft: nie przejmuj sie, dzieki za tego linka, mi sie przydal, wiec ten post ma sens.

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-15, 21:32 

coft napisał(a):
Wydaje mi sie ; P

Ze prezentuje calkiem spora czesc z grona osob kozystajacych z DICT, tych osob ktore korzystaja jedynie ze slownika na stronie glownej. Nie mialem nic wspolnego ze spolecznoscia DICT, z forum, newsaim. Jestem jedynie uzytkownikiem slownika. Jezeli sa tacy ludzie jak ja, ktorych nie interesuje forum itp, chca tylko znalesc odpowiednie tlumaczenie wyrazu, to mozna ulatwic im zycie podajac link do pluginu na stronie glownej (najlepiej w widocznym miejscu), a nie fowaryzowac osob ktorzy udzielajacych sie jakos, piszac chociazby na forum. Chyba, ze takie macie zalozenia (nie mnie to osoadzac jak to powinno byc).

Jeśli o mnie chodzi, to ja tam nie mam żadnych założeń. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z forum, ale skoro już tu trafiłeś (na forum i do tego działu) to może warto się było w nim trochę porozglądać zanim rozpocząłeś ten wątek? Tak się tylko zastanawiam...

Cytuj:
I tak jako ten zwykly uztkownik (uzyszkodnik) doszedlem do wniosku, ze skoro nie ma na stronie glowenj takiego linku albo informacji w dosyc widocznym miejscu to nie ma czegos takiego, poniewaz wydalo mi sie logicznym ze jesli by istniala taka rzecz to byla by ona jako udogodnienie silnie propagowana.

Tu z pewnością masz rację, że obecnie tego nie ma, ale chyba nikt nie jest w stanie być na bieżąco ze wszystkimi udogodnieniami dla wszystkich przeglądarek, a ze względu na popularność FF do niego akurat powstaje najwięcej różnych rozszerzeń i wtyczek...

Cytuj:
Przepraszam, ze wyrzadzilem komus krzywde, a sadze, ze tak sie stalo po tonie wypowiedzi GZ. Gdybym wiedzial ze istnieje juz taki plugin nie pisal bym tego topiku, a napisal bym maila do webmastera w ktorym zaproponowalbym umieszczenie linku do pluginu w widocznym miejscu.

Mówi Ci coś słowo "emoticon" i jego znaczenie? Bo mam wrażenie, że niezupełnie... Nikt Ci tu bynajmniej nie ma za złe, że sam napisałeś plugin i podzieliłeś się nim z innymi, choć ja osobiście zawsze jestem ostrożny w stosunku do nieznanego softu - inaczej jeśli znajduje się on w jakimś ogólnie znanym miejscu (np. mozdev.org), ale mną się nie przejmuj... ;)

A co do maila do webmastera, jestem jak najbardziej za! Pisz, może ktoś Cię wysłucha... :)

MPS napisał(a):
GZ: easy... znasz kogos kto czyta kazdy topik od powstania forum? i dont

Znam. Ja czytam (a przynajmniej przeglądam) każdy wątek na forum, dlatego czasem mnie nieco irytują czaty na 3 lub 4 strony... Ale mną się nie przejmuj... ;)

GZ

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-16, 02:20 

lol, toś mnie zsurprisował GZ, respect :]

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17, 02:11 

MPS napisał(a):
GZ: easy... znasz kogos kto czyta kazdy topik od powstania forum? i dont (no, moze thomas ;) hehehe)

nie ma szans :), produkcja postów na forum idzie pe³n± par±, normy przekroczone, musia³bym tu siedzieæ kilka dóp ¿eby to wszystko ogarn±æ, a czas leci...

GZ napisał(a):
A co do maila do webmastera, jestem jak najbardziej za! Pisz, mo¿e kto¶ Ciê wys³ucha...

And, someone said the other day: silence is gold :)

GZ napisał(a):
Znam. Ja czytam (a przynajmniej przegl±dam) ka¿dy w±tek na forum, dlatego czasem mnie nieco irytuj± czaty na 3 lub 4 strony... Ale mn± siê nie przejmuj...

Chyba trzeba zacz±æ co¶ z tym robiæ, bo rzeczywi¶cie ¶mietnik bêdzie siê tu robi³...

Homer: D'oh!!!

Tytuł:
PostNapisane: 2006-01-17, 03:24 

eheheh... porzadkowac to forum? i dont think its that bad yet...

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]