Teraz jest 2019-04-18, 22:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-12, 20:15 

Pomóżcie mi... i sprawdźcie tekst czy dobrze napisałem jeśli są błędy poprawcie z góry dzięki

Kiedy miałem 6 lat byłem na wakacjach u babci która mieszka w Margoninie. Ona miała taką starą szopę. Gdy byłem mały zawsze lubiłem bawić się zapałkami. Więc pewnego dnia weszłem do szopy i chciałem zrobić ognisko gdyż to było już koniec wakacji i wieczory były już zimniejsze. W szopie stał stary motor więc pomyślałem może będzie paliwo. Było, aż dwa litry. Przelałem do butelki szklanej i zrobiłem ognisko w szopie. Przyniosłem słomy polałem benzyną i podpaliłem a reszta szopki sama się zapaliła. Gdy zobaczyłem jak ogień się rozchodzi, wystraszyłem się, upuściłem butelkę z benzyną. Butelka wybuchła. Ja wybiegłem z szopki po babcie. Gdy babcia zobaczyła ogień zadzwoniła po straż pożarną. Zapytała się mnie czy to ja rozpaliłem ten ogień, zaprzeczyłem. Ponieważ myślałem że pójdę do więzienia. Straż pożarna przyjechała i ugasiła pożar. Babcia powiedziała mi że nie wolno bawić się zapałkami. Zrozumiałem, lecz do dzisiaj chowa jeszcze przede mną je.

When I was live on vacations at grandmother in (to) which (who) have 6 lat (summer; year) Margoninie. She (it) had shed so ą ą star. When I was to entertain (to play) matches small always like. So, for shed certain day weszłem and I wanted to make focal point because there was end of vacation already and evenings (in the evening) were already chill. So, maybe fuel will be old motor in shed become (stand) ś pour pomy. There was, two liters. I have poured (have transferred) for glass bottle and I have made focal point in shed. I brought straw gasoline ą polałem and I have set fire to but the rest has caught fire (has flared) szopki. When I have seen as fire break up , wystraszyłem, from gasoline ś bottle ą upu ciłem. Bottle has exploded. I have run away with (from) for grandmothers szopki. When grandmother call for guard see fire ą pożarn. it has been asked if (or) I have sparked off this fire it , I have denied. As I poured ś that I will go for prison. Fire guard has arrived and fire ugasiła. Grandmother has said me that to entertain (to play) matches not may (allowed). I have apprehended, but it shelters matches for today before else

Starałem się...

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]