Teraz jest 2020-08-09, 07:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-07-20, 22:45 

Prosiłbym o sprawdzenie poprawnosci tekstu angielskiego. Zalezy mi an tym poniewaz to tekst na moje portfolio. Z góry dziekuje ;*

ORGINALNY:
Mógłbym napisać, jak wszyscy:
...młody, wszechstronny twórca o szerokim spektrum zainteresowań, ciekawy świata (najmniej jednak ludzi), artysta o wprawnym i wnikliwym oku, mający niebanalne podejście do swoich wizji i projektów, indywidualista lubiący pracować solo, stroniący od tłumów, szalenie pomocny i ciepły człowiek, roztaczający wokół siebie aurę spokoju i tajemnicy, osoba obdarzona niebanalnym poczuciem humoru, mistrz ciętej riposty...

Napiszę jednak bardziej oficjalnie…
Nazywam się Sebastian Goyke i urodziłem się nad naszym pięknym morzem. Od kilku lat zajmuję się tworzeniem stron WWW zaś od niedawna fotografią. To właśnie z tym chcę wiązać moją przyszłość. Poza tym bardzo dużo jeżdżę rowerem oraz staram się wspinać. Obecnie uczę się w Liceum Ogólnokształcącym o profilu matematyczno-biologicznym we Władysławowie. Pracuję w parku linowym „TarzanPark” jako instruktor alpinizmu. Poza tym lubię być tam, gdzie coś się dzieje, więc często tam jestem. ;-)

Lubię jeździć rowerem jak już pisałem, wspinać się po skałkach, fotografować, jeździć na rolkach (mimo, że ich nie mam oraz nie potrafię na nich jeździć), chodzić na zakupy (tak to jest to! ;-) ) oraz dużo gadać i na każdy temat. Jeżeli chodzi o muzykę to nie mam jakiegoś ulubionego zespołu czy też kapeli. Słucham wszystko po trochu, lecz jest kilka zespołów które przypadły mi do gustu. Nie gardzę także muzyką dyskotekową - techno, dance itp... Używam jej zamiast walenia głową w ścianę... :-)

Przyjmuję różnego typu zlecenia na projekty, w większości są to strony internetowe, lecz ostatnio jest także kilka zleceń związanych z fotografią. Są to zazwyczaj śluby, oraz imprezy rodzinne. Serdecznie zapraszam do współpracy ze mną. Wszelkie zapytania ofertowe proszę kierować poprzez formularz na stronie kontaktowej. Szczegóły współpracy uzgadniam oczywiście indywidualnie. Tymczasem zapraszam do obejrzenia mojego portfolio.

TŁUMACZENIE:
I could write it like everyone:
... young, creator of a comprehensive wide range of interests, curious world (
But the least people), artist of efficient and penetrating eye, with original approach to their vision and projects individualist fond of solo work, (stroniący - nie wiem jak to ogarnać) from the crowds, extremely helpful and warm person encompassing aura of calm around them and the mystery, a person with original sense of humor, a master of cut riposty ...

But I will write more formally ...
My name is Sebastian Goyke and I was born on our beautiful sea. For several years I`m working on creating a web page and since recently I involved in photography. And I want to involve my future with this. In addition, I ride a bike a lot and I`m trying to climb. Currently, I`m learning in the High School on mathematics and biological class profile.
in Wladyslawowo. I`m working in rope park "Tarzanpark" as a climbing instructor. In addition, I like to be there, where something happens so I'm often there ;-).

As I have already written, I like to ride a bike, climbing, photographing, ride on the rollers (although I can`t and I even haven`t them), shopping ( oh yeah, this is this ! ;-) ) and I like talk a lot on any subject. As for the music I haven`t got a favorite band. I listen everything a little but there is some bands who I like. I don`t despise the disco music - techno, dance etc... I use it instead of cetaceans in the head wall... ;-)

I accept orders for different types of projects in most of these are web pages, but the last couple of orders is also related to photography. They are usually weddings and family events. You are welcome to cooperate with me. All question direct inquiries through the form on the contact page. Details of cooperation I agree on an individual basis, of course. Meanwhile, I invite you to look at my portfolio.

Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-20, 23:01 

wow, wrzuciłeś to w translator czy coś? Jak będę miała chwilę to postaram się to poprawić ale generalnie nie ma tam chyba ani jednego poprawnego sformuowania...

Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-20, 23:05 

tak teraz uczą w szkołach ;)
jakbyś mogła mi pomóc to byłbym wdzięczny ; ]

Tytuł:
PostNapisane: 2009-07-20, 23:57 

Posiedzę nad tym wieczorem, więc rano polskiego czasu powinno być gotowe :)

Tytuł: Here you go!
PostNapisane: 2009-07-31, 14:08 

young, creator of a comprehensive wide range of interests,

[i]You can't really say that.... You can't say a "creator of interests" and you wouldnt say comprehensive and wide together....maybe just "wide range of interests[/i]
curious world (

But the least people),

curiosity about the world and especially people

artist of efficient and penetrating eye,

An artist with an eye for detailwith original approach to their vision and projects

with an individual approach to the vision and project of clients

Thats as much as I have time to do for now....Hope its helpful

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]