Teraz jest 2019-11-13, 20:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: opis domu
PostNapisane: 2011-12-16, 18:44 

proszę czy mógłby ktoś to sprawdzić. :)

I described the invention which was widely used in the household. It features full remote control for everything, and he holds in a variety of games. It is a square measuring 100 mm by 200 mm. Its thickness is only 10 mm. It is available in 3 colors: yellow, blue and black. We wear it on your belt or bib. By typing a subject that can handle various types of household appliances. It could serve Pound TV remote control, radio, car, garage door and even the washing machine and lodówki.Kiedy not want us to do lunch, we can design it properly at an appropriate time odgrzał us to dinner, or tell us when the refrigerator is missing and what we should eat buy when you want, for example, eat roast duck. It will help us to prepare it. It is located in the more than 1000 basic dinner dishes, desserts and 1000 up to 1000 kinds of drinks. When we watch a movie or favorite show's easy. Open a large folding screen on the shelf and we have a home cinema. We can help with his homework, because it has a dictionary in 100 languages. It can translate and speak 50 languages.

Wynalazek jaki będę opisywał znalazł duże zastosowanie w gospodarstwie domowym. Pełni on funkcje pilota do wszystkiego, a także posiada on w sobie różnego rodzaju gry. Jest on w kształcie kwadratu o wymiarach 100 mm na 200 mm. Jego grubość to zaledwie 10 mm. Jest dostępny w 3 kolorach: żółtym, niebieskim i czarnym. Możemy go nosić na pasku lub na szelkach. Za pomaca tego przedmiotu możemy obsługiwać różnego rodzaju urządzenia domowe. Może on pełnić funcie pilota od telewizora, radia, samochodu, bramy garażowej a nawet od pralki i lodówki.Kiedy nie chce nam się robić obiadu możemy odpowiednio go zaprojektować by w odpowiedniej godzinie odgrzał nam obiad lub powiadomić nas kiedy w lodówce brakuje jedzenia i co powinniśmy kupić gdy chcemy na przykład zjeść pieczona kaczkę. Pomoże on nam ją przygotować. Ma on w sobie umieszczone ponad 1000 podstawowych dań obiadowych, 1000 deserów a nawet 1000 rodzaju drinków. Kiedy chcemy oglądać film lub ulubiony serial nic trudnego. Otwieramy duży składany ekran stawiamy na półce i mamy kino domowe. Możemy z jego pomocą odrabiać prace domowe, gdyż posiada on słownik w 100 językach. Potrafi on tłumaczyć a także mówić w 50 językach.

Tytuł: opis domu
PostNapisane: 2015-02-20, 16:29 

Znakomity temat, sam pragnąłem go poruszyć, ale że już jest na forum, to zrezygnowałem z zakładania. Jestem wybitnie zadowolony, że udało się w jednym miejscu zebrać tyle opinii i wypowiedzi. Niezmiernie mi pomogły - przeszukałem dużo forów oraz tylko tu znalazłem tak dużo treści.

----------------------------------------
pily tasmowe, tasma do pily, tnijtanio, producent pil tasmowych

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]