http://forum.dict.pl/

Pomoc przy pracy magisterskiej
http://forum.dict.pl/viewtopic.php?f=6&t=14975
Strona 1 z 1

Autor:  angela995 [ 2014-05-13, 14:21 ]
Tytuł:  Pomoc przy pracy magisterskiej

Witam, muszę przetłumaczyć poniższy tekst na język angielski, ponieważ muszę go zamieścić w mojej pracy magisterskiej. Sama niestety nie poradzę sobie z tym tłumaczeniem, więc jeżeli znalazłby się ktoś kto mógłby mi pomóc byłabym bardzo wdzięczna!

Tekst brzmi:
Niniejsza praca pt.: "Edukacja zoologiczna w ofercie turystycznej dla dzieci i młodzieży w wieku szkolnym", jako cel główny weryfikuje ofertę turystyczną proponowaną dzieciom i młodzieży szkolnej pod kątem obecności elementów edukacji zoologicznej oraz bada preferencje trzech grup respondentów na ten temat.
Okazało się, że ten rodzaj edukacji ma mały wpływ na rozwój zainteresowań i motywację do nauki, jednak pozostaje w pamięci na bardzo długo.
Analizując stronę popytową, jak i podażową omawianego zagadnienia oraz charakteryzując ofertę wielkopolskich biur podróży proponujących najciekawsze wyjazdy edukacyjne okazało się, że choć dzieci i młodzież chętnie podróżuje nie do końca jest zadowolona z formy poznawania fauny i flory podczas tego typu wyjazdów.
W pracy pokazano, że najciekawszymi wycieczkami są te zawierające elementy interaktywnej obecności w świecie zwierząt oraz możliwość obserwowania gatunków dziko żyjących.

Autor:  malkontent [ 2014-10-03, 14:19 ]
Tytuł:  Re: Pomoc przy pracy magisterskiej

Myślę że powinnaś się udać do tłumacza przysięgłego.

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/