http://forum.dict.pl/

KUL
http://forum.dict.pl/viewtopic.php?f=8&t=11718
Strona 1 z 1

Autor:  operator_betoniarki [ 2008-01-23, 21:40 ]
Tytuł:  KUL

Witam, mam pytanie do studentów KUL - u, którzy z tego co pamiętam, są na tym forum :) Jak aktualnie przedstawia się anglistyka na tej uczelni, tzn. chodzi mi o minimalny próg wyniku z matury, który ma szanse powodzenia w rekrutacji, oraz mniej więcej o poziom tamtejszej filologii. Pozdrawiam.

Autor:  plywak_21 [ 2008-01-24, 23:44 ]
Tytuł: 

z tego, co wiem w tym roku nie byl za wysoki w porównaniu z poprzednimi. dokladnie sie nie orientuje, bo ja zdawalem stary egzamin, ale juz od 70% dalo sie dostac. zeby miec gwarancje trzeba by miec ponad 80% (oczywiscie mowa o rozszerzonej maturze) :) jezeli chodzi o poziom ludzi jest bardzo róznie i przez to wiele osób ma delikatne problemy, poniewaz sam poziom studiów jest naprawde wysoki i trzeba sie niezle napocic, zeby miec dobra srednia :)

Autor:  operator_betoniarki [ 2008-02-10, 12:45 ]
Tytuł: 

Dzięki:D
Tak w ogóle to mam jeszcze jedno pytanie, dosyć dziwne, bo za bardzo nie wie wiem do kogo je adresować, więc aktualni studenci wydają mi się najlepszą grupą. Otóż chodzi mi o sam przebieg rekrutacji. Zamierzam wyjechać za granicę do pracy, prawdopodobnie od 1.06, gdzieś tak do sierpnia. Z tego co wiem na dzień dzisiejszy to będzie mi przysługiwał urlop na kilka dni, jako iż jest to oferta dla studentów, aby mogli sobie przyjechać do kraju pozałatwiać jakeś sprawy jeśli trzeba. Z tego co wiem urlop można mieć raz i obawiam się trochę że to nie wystarczy aby dopilnować wszystkich spraw związanych ze studiami (a oferta jest dla studentów, a nie KANDYDATÓW na studia). Czy jeden kilkudniowy urlop wystarczy żeby sobie wszystko pozałatwiać jak należy ?Bo rekrutacja przecież jest kilkuetapowa i nie wiem czy to zależy od uczelni, ile razy trzeba przyjechać w ciągu wakacji żeby np dowieźć papiery etc. Jak to wygląda na KUL-u ?? Sorry że tak zamotałem, ale mam nadzieję że w miarę zrozumiale opisałem swój problem, który mam nadzieję okaże się na tyle banalny, że nie trzeba będzie się tym przejmować i zaśmiecać forów :D

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/