Teraz jest 2018-10-20, 23:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ciepło witam!
PostNapisane: 2015-02-18, 12:51 

Uprzejmie witam wszelkich użytkowników forum. Założyłem tutaj konto, by zdołać pogadać z kilkoma postaciami, jakich posty widziałem już uprzednio. Interesuję się sportem, motoryzacją i komputerami. Zamieszkuję niedaleko stolicy. Tyle informacji o mnie! Mam cichą nadzieję, że zostanę tu na dłużej oraz wraz będziemy prowadzić ciekawe wiadomości na różnorodne tematy. Kocham pisać na forach, jednak nie lubię, kiedy ktoś z poważnej rozmowy robi żarty lub też po prostu zapisuje nie na temat. Na wielu forach tak było, właśnie dlatego mam cichą nadzieję, że tutaj będzie trochę lepiej.

Tytuł: Witam!
PostNapisane: 2015-02-19, 10:24 

Gorąco witamy na forum i gorąco zapraszamy do pisania postów. Nie powinieneś się niepokoić - tutaj panuje kultura oraz netykieta, którą każdy przestrzega. Staramy się, by forum funkcjonowało jak najodpowiedniej, więc nie musisz niepokoić się o posty nie na temat bądź inne tego rodzaju kłopotliwe niespodzianki. Przyjemnie nam, że dołączyłeś do grona internautów - mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej oraz będziesz dzielił się swoimi spostrzeżeniami z pozostałymi użytkownikami. Nie pozostaje mi nic innego, jak wezwać Cię do dalszego pisania i komentowania istniejących już postów.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]