Teraz jest 2018-12-17, 00:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-19, 14:17 

Jest to mój początkowy post, wobec tego na początek chcę się zademonstrować. Jestem Janek i mieszkam obecnie za granicą. Zarejestrowałem się na forum oraz zacząłem pisać, ponieważ nie mogłem odszukać odpowiedzi na niepokojące mnie zapytania na innym forum. Okazało się. Że marnowałem czas na innej witrynie internetowej, na której pisali sami niepoważni ludzie. Mam cichą nadzieję, że tutaj będzie nieco inaczej. Ubóstwiam popisać na różnorodne tematy - w pewnych momentach niezwykle ważne, a czasami wprost banalne. Ważne, aby było kulturalnie oraz oczywiście na temat. Chcę pozostać z wami trochę dłużej, aniżeli na poprzednim forum.

Tytuł: RE:
PostNapisane: 2015-02-19, 14:19 

Się masz! Nie powinieneś bać się tego, że na forum odnajdziesz żartownisi, którzy żartują z każdego tematu. Owszem, jest tutaj humor czy inne żarty, ale w umiarkowanym tonie. Jeśli pragniemy porozmawiać na ważny temat - tak robimy, starając się uratować wysoką merytorykę wypowiedzi. Uwierz, na forum mamy wieloletnich użytkowników oraz to się liczy. Nawiasem mówiąc zobacz wcześniejsze wpisy i przekonaj się sam, jak to wygląda. Miło zapoznać i mam cichą nadzieję, że spędzimy tutaj wspólnie wiele pogodnych chwil.

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]