Teraz jest 2018-12-09, 23:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-23, 13:37 

To smutne, jakkolwiek muszę poruszyć ten temat. Idzie o most, jaki ostatnimi czasy został podpalony. W Warszawie aktualnie dominuje chaos, nie da się normalnie przemieszczać. Przez most łazienkowski każdego dnia przejeżdżały tysiące aut, w tym moje. Teraz muszę jeździć objazdem, trwoniąc czas, paliwo i nerwy. Czy nie ma dowolnego sensownego rozwiązania, aby most został wyremontowany szybciej? 1,5 roku takiej mordęgi to będzie najzwyczajniej w świecie załamanie. Zastanawiam się, czy nie wynająć czegoś bliżej mojej pracy, bo dojazdy rozpoczynają mnie denerwować. A Wy co o tym myślicie?

Tytuł: RE: Most...
PostNapisane: 2015-02-23, 15:04 

Zagadnienie mostu chyba zna każdy - pozostał podpalony. Gratulacje podpalaczom, którzy uprzykrzyli życie milionom mieszkańców Warszawy oraz ludziom, jacy wyłącznie tamtędy przejeżdżają. Ja również należę do tego grona i mam już dosyć gwarantowania władz, że znajdą rozwiązanie. Czego tu szukać? Należy zbudować most zastępczy. Nim niemniej jednak kochane władze metropolii się zdecydują, minie rok i łazienkowski pozostanie wyremontowany. Odrobinę obłęd, jakkolwiek nic nie poradzimy.

Tytuł: RE: Most...
PostNapisane: 2015-02-23, 17:28 

Popieram przedmówców, ja także dojeżdżam do miejsc pracy, a raczej dojeżdżałem, przez spalony most. Co teraz? Trzeba wyruszać do pracy nieomal godzinę wcześniej i pocierpieć w korkach. Stracone paliwo, czas, nerwy - cudownie rozpoczyna się ten rok. Moim zdaniem muszą ekspresowo znaleźć jakieś zastępcze rozwiązanie. To kłopotliwe mówimy o moście, nie są w stanie puścić pontonowego, bowiem ludzie by się na nim pozabijali (już widzę jakąś mamuśkę za kółkiem, której odbija kierownica oraz auto ląduje w Wiśle). Trzeba to najzwyczajniej w świecie przetrzymać!

PostNapisane: 2015-05-12, 10:47 

Niektórzy też mają taką pracę, że dojeżdzają do klientów przez cały dzień, w różne zakątki Stolicy, a nie tylko do biura firmowego, pomyślcie jak to dopiero dodaje godzin do etatu :!:

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]