Teraz jest 2018-10-20, 23:37

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-02-27, 13:57 

Stało się, doskonały polski film Pawła Pawlikowskiego nareszcie otrzymał renomowaną nagrodę. Sam niezmiernie się raduję, bowiem to kamień milowy dla krajowego kina. Dużo osób nie wierzyło w sukces, wiele osób nawet nie wiedziało, o czym jest ten obraz. Ja miałem okazję obejrzeć go w kinie oraz oznajmię jedno, nie zawiodłem się. Idealne dzieło, które warte było tej nagrody. Cieszę się, że w końcu ktoś to docenił. Może dziś Polska stanie się potęgą kinowego formatu.

Tytuł: RE:
PostNapisane: 2015-02-28, 15:55 

Nie oglądałem filmu, jakkolwiek słyszałem o nim wiele należytych opinii. Może obejrzę, jedynie chyba nie ma go już w kinach, próbowałem odkryć w sieci oraz jest bodaj na ipli. Może nabędę lekturę + film, bowiem kocham również czytać. Jeżeli gra toczy się o nagrodę, w internecie był rozgłos, w telewizji również, ja niemniej jednak sceptycznie do tego podchodziłem, media lubią konfabulować. Dopiero teraz widać, że niesłusznie, co mnie oczywiście cieszy. Należy poszukać tego filmu.

Tytuł: RE...
PostNapisane: 2015-03-02, 18:48 

Mi się wybitnie podobał, ale znam dużo osób, które krytykowały ten obraz filmowy. To skomplikowane dzieło, nie dla każdego. Dlatego raduję się, że został doceniony. Szkoda tylko, że Polacy nie odwiedzili tak licznie kin, żeby obejrzeć Idę. Ja byłem. Z przyjemnością obejrzałbym ten film jeszcze raz. Z tego, co pisze przedmówca, jest dostępny na ipli, ale za opłatą. Jest gdzieś bezpłatna wersja online?

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]