http://forum.dict.pl/

Poznański dworzec główny
http://forum.dict.pl/viewtopic.php?f=8&t=15006
Strona 1 z 1

Autor:  janekweg [ 2015-03-03, 12:02 ]
Tytuł:  Poznański dworzec główny

Serdecznie witam! Chcę poruszyć dosyć interesujący temat, ale jednocześnie frustrujący. Jestem rezydentem Poznania i każdego dnia przejeżdżam obok naszego Chlebaka. Tak został nazwany główny dworzec. Tak de facto skojarzyłem tą nazwę dopiero, jak podano ją w telewizji. To kłopotliwe, stworzona przez nas duma miasta została okrzyknięta najgorszą budowlą ubiegłego roku. Co gorsza, już raz zawalił się dach w okolicznej galerii, jaka jest powiązana z dworcem. W mojej opinii ten dworzec to porażka, nie tylko wzrokowa, ale też funkcjonalna.

Autor:  stachWRw [ 2015-03-03, 13:41 ]
Tytuł:  RE...

Nie mieszkam w Poznaniu, ale słyszałem o tym dworcu. Będę tam za parę miesięcy to sam zobaczę. Na zdjęciach wyglądał średnio, nocą odrobinę blasku dodają te barwne lampki, jakie wyświetlają projekcje. Szkoda, bo miejsce fajne i zarysy były ambitne, a wyszło tragicznie. Nie bez powodu obiekt ten został określony dnem architektonicznym. Co gorsza, dużo ludzi zapisuje, że dworzec jest za daleko. Trochę głupie, bowiem stary dworzec stoi nieużywany.
----------------------------------------
niepubliczne przedszkole kraków, prywatne przedszkole kraków
http://www.pp11.krakow.pl

Autor:  wojotez [ 2015-03-03, 14:59 ]
Tytuł:  RE:

Narzekacie, stary dworzec był jednym gigantycznym śmietniskiem. Pełno bałaganu wszędzie. Aktualnie jest nowy, sporo poprawniejszy. Fakt, może z zewnątrz nie wygląda cudownie, ale ludzie, to ma być dworzec. Jeżeli chodzi o galerię, to fakt, została na stworzona po łebkach i tu masz rację. Jednakże sam dworzec, zarówno PKP oraz PKS są moim zdaniem ok. Byłem tam parę razy przejazdem i nie odczułem żadnej żenady, w następstwie tego chyba te opinie są przesadzone.
----------------------------------------

borelioza, leczenie boleriozy
http://www.vitanea.eu/35-Borelioza---Krakow.htm

Autor:  lunar [ 2016-10-18, 13:34 ]
Tytuł:  Re: Poznański dworzec główny

Nie zapominajmy, że w planach jest odnowienie starego dworca. Jeśli będzie wyglądał tak, jak na projektach, to może trochę osłodzi to, jak wygląda 'Chlebak' ;)

Autor:  rexio [ 2016-10-20, 17:13 ]
Tytuł:  Re: Poznański dworzec główny

Ale keidy do tego dojdzie? :p Chyba nie niedługo... na razie trzeba napawac się tylko widokiem nowoczesnego ,,chlebaka" :D

Autor:  Abby [ 2017-03-18, 18:58 ]
Tytuł:  Re: Poznański dworzec główny

I jak z tym starym dworcem, coś się zmieniło?

Strona 1 z 1 Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/