Teraz jest 2018-10-18, 12:12

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-23, 10:57 

Za rok moja latorośl wyruszy do przedszkola. Wracam do pracy i muszę zapewnić mojemu szkrabowi opiekę. Tyle słyszy się o przedszkolach czy specjalnych klubach dla młodych ludzi, gdzie nie dzieje się najlepiej. Czy moglibyście pomóc, dzieląc się ze mną zdają sobie sprawę z tego na temat tego, czym Wy się kierowaliście przy wyborze przedszkola? Na co zwracać szczególną uwagę? Niesłychanie proszę o rady, pierwszy raz wysyłam dziecko do przedszkola oraz przenigdy nie sądziłam, że to będzie taki stres.
szyba

Tytuł: RE...
PostNapisane: 2015-04-23, 12:34 

Przede wszystkim nie panikuj - przedszkole to nie żaden obóz koncentracyjny. Wypróbuj, czy dzieci mają profesjonalną opiekę, czy przedszkole jest w pewnej okolicy, czy budynek przedszkola jest bezpieczny i nowy. Zwróć też szczególną uwagę na zabawki oraz różnorodne imprezy czy inne aktywności dla dzieci - w przedszkolu ma obowiązek dziać się dużo fajowego, aby dziecko z uśmiechem na twarzy tam chodziło. Nie spoglądaj na opłatę, ta zawsze będzie wysoka, dla mnie to akurat nie miara.
daag

Tytuł: RE:
PostNapisane: 2015-04-23, 13:00 

Odrobinę nie zgodzę się co do należności - jest ona ważna. Czasem przedszkola zawyżają cenę, nie oferując niczego specjalnego. Miałam sytuację, kiedy tak właściwie przedszkole prywatne pobierało dwa razy większą kwotę, niż poprawniej wyposażone i sporo większe przedszkole w innej dzielnicy miasta. Trochę dalej, ale dziecko jest uradowane i pragnie tam przebywać. Opiekunki są przyjemne, a to również ważne. W takim razie nie stresuj się, podejdź do wyboru przedszkola roztropnie, analizuj to, co najważniejsze, najodpowiedniej idź na wizytację do przedszkola i zobacz, jak tam, jest. To najlepsze rozstrzygnięcie.
bramy ogrodzeniowe

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]