Teraz jest 2019-12-05, 20:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2004-07-12, 20:14 

Dotyczącym ludzi zasłużonych, którym coś się od życia (i tego forum chyba też?) należy :-). A tak konkretniej - czy nie dałoby się pomyśleć o uaktualnieniu 'Helpers' list'? Głównie chodzi mi o Zetwu, który ostatnio solidnie DICT wzbogacił, a przy okazji pewnie i paru innych dobroczyńców poczułoby się lepiej widząc, że ich wysiłki zostają dostrzeżone :-). Z doświadczenia wiem, że większość podobnych wniosków spotyka się z aprobatą i działaniem ze strony twórców zarówno słownika jak i forum, więc będę (niecierpliwie ;-)) zaglądać na ową listę :D.

Pozdrowienia
Jerome

Tytuł:
PostNapisane: 2004-07-13, 14:47 

bardzo chetnie :)

ze strony tworcow slownika podobny wniosek spotyka sie zawsze z aprobata :) ja osobiscie przyjmuje, ze ktos, kto upublicznia sie na forum, nie bedzie mial nic przeciwko umieszczeniu swojego nicka na "Helper's list" i zasluzonych "przysylaczy" wpisze na liste. jesli ktos jest odmiennego zdania, prosze o info.

pozdrawiam
kasia

Tytuł:
PostNapisane: 2004-07-16, 11:42 

:cry: A mnie dalej nie ma na "helpers' list" :cry: A już chcialem wysłać kolejną porcję slowek :(

Tytuł:
PostNapisane: 2004-07-23, 16:59 

juz jestes :) oprocz ciebie jeszcze pafcio, jasio1234 i Ken Watts. Wszyscy nie tyle za liczbe slowek, bo tylko to widac na Helper's list, lecz za styl prowadzenia dyskusji (czytaj osobowosc), poczucie humoru i duza pomoc potrzebujacym :). o jerome nie wspominam, bo ona juz wczesniej sie dostala do rankingu. jesli uwazacie, ze kogos pominelam lub macie swoje typy i swoich "forumowych" ulubiencow, to... wiecie, gdzie to uzewnetrznic:)

kasia

Tytuł:
PostNapisane: 2004-07-23, 21:11 

Oczywiście żartowałem z tą żałością :wink: W końcu nie po to się wklepuje te słówka, żeby być na jakiejś liście typu "High Scores", bo to nie żadna gierka, tylko prawdziwe życie, a w życiu trzeba sobie pomagać, no nie? :wink: Na razie nie dodam żadnych nowych słówek bo mam urlop (ostanie sporadyczne posty to wizyty w kafejkach dla sprawdzenia poczty), ale po wakcjach na pewno wrócę do aktywnego działania na forum DICT :) Pozdrawiam!

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]